Szukaj

Powrót do listy

Praca Biznes Zdrowie Szkolenie

Nauka - Kursy i szkolenia
Ogłoszenie nieaktualne

Witam serdecznie.
Na wstępie wyjaśnię iż nie zajmujemy się sprzedażą oraz wędrowaniem z produktami po ludziach :)... W naszym działaniu podstawą jest WIEDZA. Zapraszam na bloga https://zdrowiedlazycia.blogspot.com/ lub stronę www.dlazdrowialr.pl
Sam porzuciłem pracę w korporacji szukając czegoś nowego czegoś co daje radochę z każdego dnia. Wdzięczność ludzi nowe kontakty - znajomości w całym kraju.
Rok chodziłem obok tego tematu... rok straty ... obecnie współpracujemy wraz z żoną. Dołączają do nas lekarzem, dietetycy, rehabilitanci, sportowcy, kosmetyczki, salony odnowy,  ludzie z problemami zdrowotnymi.
Zapraszamy do kontaktu Niemiecka firma 30 lat na rynku w 30 krajach, znane postaci filmu oraz sportu zaangażowane w promowanie zdrowia oraz piekna. Dbałość o pracowników rzetelność finansowa.
Jest bardzo rozbudowana część kosmetyczna - asygnowana znanymi postaciami filmu sportu sztuki na całym świecie. Forma zatrudnienia umowa zlecenie lub własna działalność. Szkolenia produktowe - biznesowe organizowane w całej Polsce dla klubowiczów są darmowe. Jedynie( koszt dojazdu + hotel )... warto cały czas korzystamy ze szkoleń prowadząc już własne.
Zapraszamy
Adam Łukowski
570... Wyświetl numer