Szukaj

Powrót do listy

Audi A3, 8L, 180 KM, 1,8 turbo, `99r

Motoryzacja - Sprzedam
Ogłoszenie nieaktualne
Witaj!
Sprzedaję moje Audi A3 o pojemności 1,8l oraz mocy 180 KM z `99 roku.
Kupiłem je 7.06.2016r z przebiegiem 317 tyś km. Obecnie tylko 322 tyś km.
Moje Audi na 18 urodziny będzie miało nowego właściciela – może Ciebie. Jak każda gorąca osiemnastka jest chętna i łatwo ją wkręcić na wysokie obroty ;) Gdyby nie to, że z Narzeczoną spodziewamy się dziecka i trzeba zmienić auto na rodzinne :( nawet bym się nie zastanawiał nad sprzedażą.
Sprzedaję auto na fakturę także nie musisz płacić 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Wziąłem go na firmę by zwiększyć koszty jednak nie robiłem nim wielkich przebiegów. Jestem ratownikiem a 180 KM w tak lekkim autku pomagało się nie spóźnić, gdy w jednym szpitalu kończyło się dyżur za dziesięć siódma a o siódmej zaczynałem w innym.
Koncern VW nie zrobił tak dobrego silnika przynajmniej do 2011r, gdy wreszcie poprawili FSI i TFSI. Auto przygotowałem dla siebie. Audi jest zadbane – potwierdzają to faktury za usługi. Zaraz po zakupie w czerwcu 2016r wykonałem duży przegląd za 2820 zł z m.in. kompletnym rozrządem.
Przegląd ważny do 05.12.2018r. OC ważne do 20.11.2017r. Na LPG mam wszystkie potrzebne dokumenty – Transportowy dozór techniczny z zezwoleniem na butlę do 2022-10-30. Gaz jest oczywiście wbity w dowód. Audi stoi na stalówkach z zimówkami. Mam również 17ki alusy z mało używanymi Pirelli P7 Cinturato Blue (same opony to koszt 1,5 tyś) do kupienia osobno.
Z minusów: po przełączeniu na LPG szarpie podczas jazdy. „Gaz jest dla kuchenek” więc jeżdżąc na benzynie nie miałem żadnych problemów. Naprawa okładzin lub wymiana haldexa – dałem sobie spokój i zdemontowałem quattro. Jeździ bardzo dobrze więc nie zaprzątałem sobie tym głowy. Po weryfikacji okazało się, że wylutowano kontrolkę check engine. Drążyłem sprawę dalej w serwisie PartsClub i mam pisemne potwierdzenie braku błędów.
Podsumowując co dostajesz: Auto do teleportacji w czasoprzestrzeni, 2 kluczyki, dowód rejestracyjny, potwierdzenie OC, karta pojazdu, kwity na butlę LPG, faktury.
Wiem co sprzedaję, żebyś również miał jasność sytuacji zachęcam do weryfikacji historii pojazdu na stronie https://historiapojazdu.gov.pl/
Numer rejestracyjny: GD846LT
VIN: WAUZZZ8LZXA107291
Data pierwszej rejestracji: 22.06.1999
Jestem trzecim właścicielem w Polsce. W Niemczech „pewnie” jeździł nim co niedzielę jakiś emeryt do kościoła i oczywiście z górki :)
Statek widoczny na ostatnim zdjęciu nie należy do wyposażenia samochodu :P

Kontakt 533... Wyświetl numer
Do obejrzenia w Gdańsku na Suchaninie.