Szukaj

Powrót do listy

Toyota Sienna Skóra, szyber dach, LPG Gdańsk, zadbana, ogłoszenie prywatne

Motoryzacja - Sprzedam
Ogłoszenie nieaktualne
Witam, 

Do sprzedania mam Toyotę Siennę, ogłoszenie prywatne, nie chcę wstawić w autokomis. 

Samochód mechanicznie bardzo ok! Po dużym przeglądzie, oleje, filtry. Tarcze i klocki wymienione były na jesieni. Instalacja gazowa bardzo dobrze działa, nic nie przerywa, nic nie zacina, moc silnika jest odczuwalna równie dobrze na gazie jak na benzynie. Zużycia gazu 15 litrów na 100 km jeżdżąc po mieście. Skrzynia biegów działa bardzo dobrze, nie wymaga żadnych napraw. Mechanicznie wszystko działa, zawieszenie w bardzo dobrym stanie, amortyzatory sprawność 85%. Lakier w stanie bardzo dobrym, bez żadnych zadrapań, obić, rdzy. Klimatyzacja jest 3-strefowa (zaznaczyłem 4-strefową bo opcji 3 strefowej nie było), w lecie bardzo dobrze chłodzi całą tą wielką przestrzeń! Środkowe 2 fotele są demontowane, można je zamontować obok siebie żeby przejście na 3 kanapę było z brzegu przy drzwiach (tak mamy zamontowane) lub mogą być rozsunięte żeby przejście było pomiędzy fotelami. Tapicerka skórzana w bardzo dobrym stanie, kolor szary, bez żadnych dziur, przełamań. Samochód jeszcze na oponach zimowych - stan opon około 8mm. Mam opony letnie na zmianę. Drzwi przesuwane i tylna klapa są elektryczne, również z pilota. Posiadam 1 oryginalny komplet kluczyków, tak kupiliśmy. Samochód od 2010r jest w Polsce, jestem jego 3 właścicielem w Polsce. Nr VIN: 5TDZA22C76S499179.

Mam go prawie 4 lat,a jesteśmy z niego z żoną bardzo zadowoleni, mamy 4 dzieci, a to jest nasz wół roboczy. Jak jedziemy na wakacje wszystko się w nim mieści. Sprzedajemy bo zmieniliśmy na nissana quest nowszy rocznik. 

Więcej informacji na telefon, smsów raczej nie wysyłam. Proszę dzwonić  505... Wyświetl numer nbsp;, Tomek, polecam i pozdrawiam.