Szukaj

Powrót do listy

Kurs Języka Norweskiego dla Ciebie - naucz się języka jeszcze przed wakacjami!

Nauka - Języki obce
Ogłoszenie nieaktualne
Weź udział w organizowanych przez nas kursach języka norweskiego, abyś jeszcze przed wakacjami mógł skutecznie porozumiewać się z Norwegami.

Start zajęć: 24.04.2017r. 
Zakończenie kursu: 19.06.2017r.


Kurs organizowany jest na różnych poziomach zaawansowania. Zarówno dla osób początkujących - zaczynających dopiero przygodę z językiem norweskim, jak i dla tych, które mają już doświadczenie w uczeniu się tego języka. W takim przypadku umów się na bezpłatne spotkanie z jednym z naszych lektorów, który zakwalifikuje Cię do właściwej grupy.

Oferujemy standardowy kurs języka norweskiego w wymiarze 32 x 45 minut.

SZCZEGÓŁY:
Harmonogram: 1 spotkanie w tygodniu o długości 180 minut (4 godziny lekcyjne po 45min)
Godziny zajęć: 17:00 - 20:15
Cena: 530zł

Kto prowadzi kursy?
Zajęcia prowadzą doskonale przygotowani i doświadczeni lektorzy, mający za sobą kilku lub kilkunasto miesięczne pobyty w Norwegii. Dzięki ich doświadczeniu możliwe jest przekazanie na zajęciach również wielu przydatnych informacji dotyczących realiów życia w Norwegii.

Jak nasi lektorzy prowadzą zajęcia?
Dynamika prowadzenia lekcji zmotywuje Cię do skutecznej nauki. Właściwy charakter, jak również odpowiedni dobór ilości różnorodnych typów zadań i ćwiczeń pozwoli na optymalne wykorzystanie każdej minuty zajęć i w związku z tym efektywne doskonalenie umiejętności komunikacji w języku norweskim. Na każdych zajęciach zrobisz krok do przodu w mówieniu, rozumieniu ze słyszenia, czytaniu i pisaniu po norwesku. Po każdych zajęciach otrzymasz zadanie domowe, które wspólnie z lektorem zostanie sprawdzone i szczegółowo omówione na kolejnym spotkaniu.

Gdzie odbywają się zajęcia?
W samym Śródmieściu Gdańska w budynku biurowym HAXO przy ul. Strzeleckiej 7B (bezpośrednio przy  Sądzie Okręgowym, niedaleko szpitala im. Mikołaja Kopernika (COPERNICUS) i Urzędu Miejskiego). Tutaj mieści się nasze biuro i nowoczesne sale dydaktyczne: www.vorbild.pl/sale.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiedzi udzielą Sandra i Krzysztof. Zapraszamy do kontaktu osobistego w naszym biurze, telefonicznego: 790... Wyświetl numer i mailowego: b...@vorbi... Wyświetl e-mail .
Wejdź również na: www.vobild.pl i na facebook.com/firmavorbild.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!