Szukaj

Powrót do listy

Kursy języka angielskiego - TEXT!

Nauka - Języki obce
Ogłoszenie nieaktualne
Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Językowego TEXT! Działamy na rynku od 1993 i cieszymy się zaufaniem uczniów, którzy od wielu lat dzięki nam rozszerzają swoje umiejętności językowe, jak i klientów, którzy powierzyli nam swoje tłumaczenia. Świadczymy szeroko pojęte usługi językowe, prowadzimy stacjonarne kursy językowe, organizujemy zagraniczne wyjazdy do szkół językowych, oraz szkół średnich i uniwersytetów w USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach. Zapisy na rok szkolny 2016/2017 już trwają! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę oraz wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanej kadry lektorskiej. Zdecyduj, która grupa odpowiada twoim potrzebom:
- Kurs Little Wizards (5-9 lat): proponowany kurs dla najmłodszych obejmuje naukę od wczesnych lat do zakończenia nauczania początkowego w szkole podstawowej. Stopniowo wprowadza słownictwo, wymowę, słuchanie i zapamiętywanie całych zwrotów językowych dzięki rymowankom, piosenkom, historiom.
- Kurs Buzz Bees (10-12 lat): obejmuje naukę od czwartej klasy szkoły podstawowej. Jest to średnio intensywny kurs, który rozszerza bazę zdobytą w pierwszych latach szkoły podstawowej o nowe słownictwo, udoskonala wymowę, słuchanie, mówienie i pisanie. Kurs stanowi silną podstawę do testu szóstoklasisty.
- Intensywny kurs dla nastolatków: zależy od potrzeb uczestników: są to ogólne zajęcia z języka angielskiego, bądź też zajęcia przygotowujące do egzaminów (gimnazjalnego, egzaminów Cambridge First, lub maturalnego). 
- Kurs dla dorosłych: kursy ogólne, specjalistyczne i biznesowe dopasowane do potrzeb uczestników, .- Indywidualne zajęcia
Masz dobry preTEXT do nauki języków obcych!