Szukaj

Powrót do listy

Mieszkanie Gdańsk Śródmieście 84.1 m2

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku PCC!

Luksusowy apartament znajduje się w ultranowoczesnym kompleksie budynków o najwyższym standardzie wykończenia łączący ponadczasowy charakter historycznej architektury i nowoczesny styl. Inwestycja położona jest w prestiżowym sąsiedztwie najważniejszych zabytków Starego Miasta z widokiem m.in. na Żuraw, Filharmonię Bałtycką, Bazylikę Mariacką w niedalekiej odległości od ulicy Długi Targ z Fontanną Neptuna.

Projekt wyróżnia się unikalną ponadczasową architekturą inspirowaną historyczną zabudową Wyspy Spichrzów oraz przestronną strefą fitness /wellness z basenem, jacuzzi, saunami i siłownią oraz przystanią dla jachtów na Motławie.

Apartamenty sprzedawane są w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem "pod klucz". W sprzedaży posiadamy również inne rozkłady i piętra apartamentów w tej inwestycji.
Apartament sprzedawany jest w standardzie deweloperskim; w ofercie zamieszczone jest przykładowe zdjęcie wykończenia jakie realizujemy dla Naszych klientów w cenie od 494-1240 zł/m2.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego i spotkania w miejscu inwestycji celem obejrzenia wybranego apartamentu.

Arkadiusz tel. +48 532... Wyświetl numer j...@homef... Wyświetl e-mail

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 411
532... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Oferty deweloperów (34) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie