Szukaj

Powrót do listy

Szereg z tarasem 75m2 + ogród 143m2 (fiber internet, dopłata MDM, bez czynszu)

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Ogłoszenie nieaktualne
Idealnie zlokalizowane mieszkanie z ogrodem na obrzeżach Gdańska. Szybki dojazd do centrum Gdańska zapewnia Obwodnica Południowa jak i Trójmiejska (20-25min do Wrzeszcza, Gdańska Głównego). Straszyn dodatkowo jest połączony komunikacją publiczną z Gdańskiem, Rotmanką i Pruszczem Gdańskim jak i najbliższymi miejscowościami.

W pobliżu jedna z najlepszych szkół podstawowych w regionie, nowo wybudowane przedszkole, świetnie wyposażona i nowo wybudowana Mediateka Straszyńska, plac zabaw z orlikiem, skateparkiem i siłownią pod chmurką. Wiele terenów rekreacyjnych do jazdy na rowerze, blisko zlokalizowany las (5min piechotą od domu) idealnie filtrujący powietrze. Straszyn jest również bardzo dobrze skomunikowany z centrami handlowymi takimi jak Fashion house, jak również z Tesco24 na Rotmance.

W najbliższej okolicy zaplecze sklepowe takie jak: Rossmann, Pepco, Lidl, Biedronka, Gzela, Nowe Delikatesy, Piekarnia Mielnika i Pellowskiego, Netto, 2 restauracje Marilyn i Mona, Stacja paliw Statoil/Orlen, 2 apteki i wiele innych punktów handlowych. 

W ofercie, ostatnie z 10 mieszkań (m. 5/1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75 m2 na parterze 
  • Taras o powierzchni 20 m2 / ogród 143 m2 + miejsce parkingowe w cenie
  • Doprowadzony światłowód z Internetem 250mbps przez dostawcę JPK
  • Instalacja gazowa, kaloryfery, piec ze sterowaniem panelowym
  • Możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni do przechowywania pod tarasem
  • Solidnie wybudowane, z gwarancją na usterki (udokumentowana budowa ze zdjęciami)

Mieszkania znajdują się na Osiedlu Domy Na Wzgórzu w Straszynie (wjazd od strony auto-handlu na Starogardzkiej, pełna mapka z dojazdem dostępna na naszej stronie).

Zachęcamy do odwiedzania, jesteśmy na miejscu - z chęcią oprowadzimy po mieszkaniu. Prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny w celu umówienia godziny wizyty.

Dodatkowe informacje techniczne, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem:
www.domynawzgorzu.pl