Szukaj

Powrót do listy

Mieszkanie - Gdańsk Stare Miasto

Nieruchomości - Sprzedam
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! PROWIZJĘ PŁACI WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY.

PIĘKNE MIESZKANIE CHARAKTERYZUJĄCE SIĘ ELEGANCKIM I NOWOCZESNYM STYLEM.

Zapraszamy do oglądania mieszkania po kapitalnym remoncie położonego w eleganckiej kamienicy, w sąsiedztwie Dworu Artusa i Neptuna. Mieszkanie komfortowe i przytulne po kapitalnym remoncie zarówno wszystkie instalacje(elektrycznej, wodociągowej i grzewczej) jak i pomieszczeni. Możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokoje w aneksie kuchennym. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 55,8m, położona na 4 piętrze w kamienicy 4 piętrowej w skład której wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Bezpieczne miejsce parkingowe w zamykanym podwórku, przy ul.Długi Targ. Mieszkanie wyposażone - do zamieszkania od zaraz.

Mieszkanie usytuowane jest w urokliwej kamienicy w ścisłym centrum gdańskiej Starówki. Dzielnica z pełną rozwiniętą infrastrukturą, w pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja ta ze względu na położenie postrzegana jest jako niezwykle atrakcyjna, powstają tu nowe apartamentowce oraz hotele, obsługujące głównie turystów zagranicznych. Stare Miasto ma charakter usługowo-mieszkalny, znajduje się w północnej części dzielnicy Śródmieście. Graniczy z osiedlami administracyjnymi: Aniołki oraz z Młyniskami a dokładniej z Młodym Miastem. Na południowym wschodzie styka się z Motławą. Od południa poprzez ulicę Podwale Staromiejskie graniczy z Głównym Miastem, a od zachodu z Nowymi Ogrodami i Grodziskiem.

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego." Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami 21384. Hanna Kwiatkowska , b...@kwiat... Wyświetl e-mail , tel. 609... Wyświetl numer

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 67/2
58 ... Wyświetl numer
609... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Sprzedam (169) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie