Szukaj

Powrót do listy

Mieszkanie - Gdańsk Wrzeszcz

Nieruchomości - Sprzedam
Kupujący nie płaci prowizji, Prowizję pokrywa wyłącznie Sprzedający

LOKALIZACJA: Urokowi i klimatu tej dzielnicy nadają piękne odnowione kamienice charakterystyczne dla wrzeszczańskiego stylu. Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Dolnego Wrzeszcza, wyróżnia się niepowtarzalną i elegancką architekturą.

BUDYNEK: Kamienica przeszła generalny remont elewacji. Prace remontowe zakończono w marcu tego roku.

MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż przepiękną nieruchomość składającą się z dwóch autonomicznych mieszkań w obrębie jednej księgi wieczystej.

Nieruchomość o całkowitej powierzchni ( 88,12m2 ) składa się: z dużego, przestronnego mieszkania o łącznej powierzchni 75m2 składającego się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Łazienka z wanną, trzy pokoje, pomieszczenie techniczne

oraz dodatkowej KAWALERKI około 13m2 składającej z aneksu kuchennego , miejsca do spania oraz łazienki z prysznicem.

Na pewno wnętrze będzie docenione przez amatorów STARYCH KAMIENIC, a także osoby, które chcą zamieszkać w centrum miasta. Funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń, dla osób którzy preferują tradycyjny plan mieszkania z aneksem kuchennym, korytarzem i pokojami. Lokal idealnie nasłoneczniony za sprawą słonecznej wystawy okien.

Nieruchomość po kapitalnym remoncie: - wymienione zostały wszystkie okna oraz drzwi -zaprojektowana została całkowicie nowa instalacja elektryczna z dodatkowymi podlicznikami -nowe instalacje wodno- kanalizacyjne -zlikwidowane zostały piece węglowe na poczet ekologicznej, wysokowydajnej pompy ciepła firmy VIESSMANN. Urządzenie zimą pracuje jako wysokowydajny generator ciepła, a latem może pracować jako klimatyzator. Ogrzewanie w obiekcie odbywa się za pomocą wydajnej pompy ciepła.

Zastosowanie najnowszej technologii grzewczej skutkuje sporymi zyskami z tytułu ogrzewania obiektu. Istnieje możliwość dokupienia modułu sterowania parametrami ogrzewania lub chłodzenia przez aplikacje na smartphonie. Dodatkowym aspektem obniżającym koszty ogrzewania do minimum może być zastosowanie ogniw fotowoltaicznych na dachu kamienicy- pompa ciepła jest przystosowana do współpracy z tego typu urządzeniami.

Do mieszkania przynależy duża za piwnica około 25 m2. Dopełnieniem oferty są niskie opłaty czynsz administracyjny 360 zł , a ogrzewanie w styczniu wyniosło 350 zł za całe mieszkanie.

Do sprzedaży z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Piękne tereny zielone oraz pełna infrastruktura handlowo- usługowa zachęca do zamieszkania właśnie w tej okolicy. Jeżeli poszukujesz ciekawego, mieszkania w centrum miasta, z dostępem do terenów zielonych jak i dobrej komunikacji, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. "Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego." Opiekun Iwona Gawin tel. 609... Wyświetl numer i...@kwiat... Wyświetl e-mail

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 67/2
58 ... Wyświetl numer
609... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Sprzedam (182) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie