Szukaj

Powrót do listy

Mieszkanie - Gdynia Wielki Kack

Nieruchomości - Sprzedam
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! PROWIZJĘ PŁACI WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY.

W PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ DZIELNICY GDYNI, ZNAJDUJE SIĘ NOWOCZESNE MIESZKANIE DLA CENIĄCYCH LOKALIZACJE. ŚWIETNA LOKALIZACJA ORAZ BEZPIECZNA OKOLICA, A WRAZ Z NIĄ PIĘKNE MIESZKANIE.

Zapraszamy do oglądania przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkanie o powierzchni 71 m2 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni Wielki Kack - Fikakowo. Mieszkanie słoneczne, dwustronne z ekspozycją okien od strony zachodniej salon, kuchnia) i wschodniej (2 pokoje).

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym wybudowanym przez dewelopera HOSSĘ w 1995 r. Z dużego pokoju wyjście na balkon z widokiem na las. Łazienka z wanną, osobne WC. Na podłodze w całym mieszkaniu został położony parkiet bukowy. Okna PCV z roletami. Przedpokój przestronny z szafą typu INDECO. Drzwi wejściowe antywłamaniowe PORTA klasy C Drzwi wewnętrzne nowe.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,2m2. Koszty eksploatacyjne kształtują się w granicach 240 zł.mc + opłaty licznikowe/indywidualne.

Możliwość parkowania pojazdu na wewnętrznym parkingu za szlabanem.

LOKALIZACJA: Gdynia- Wielki Kack to południowa dzielnica Gdyni, granicząca zarówno z Sopotem, jak i Gdańskiem. Dużym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.- pełen relaks. Dojazd do innych rejonów miasta zapewniają liczne linie autobusowe oraz trolejbusowe, które poruszają się główną arterią - szybkie połączenia z Gdynią, Sopotem i Gdańskiem zapewnia Obwodnica trójmiejska - zachodnia obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6. Obwodnica przebiega w kierunku północ-południe od Gdyni do Pruszcza Gdańskiego. Jej długość wynosi 38,6 km. Piękne tereny zielone oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa zachęca do zamieszkania właśnie w tej okolicy. Jeżeli poszukujesz ciekawego, mieszkania w ładnej i spokojnej okolicy, z dostępem do terenów zielonych jak i dobrej komunikacji, ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. POLECAM!

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego." Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami 21384. Hanna Kwiatkowska , b...@kwiat... Wyświetl e-mail , tel. 609... Wyświetl numer

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 67/2
58 ... Wyświetl numer
609... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Sprzedam (181) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie