Szukaj

Powrót do listy

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, Gdańsk B±kowo-Jankowo

Nieruchomo¶ci - Sprzedam
Sprzedam w pełni wykończone, komfortowe mieszkanie na osiedlu „Sarnia Dolina” wraz z zagospodarowanym ogródkiem (ok. 50 m2).
„Osiedle Sarnia Dolina” to osiedle w niskiej zabudowie (4 mieszkania w jednej klatce), znajduje się w B±kowie, w otoczeniu ł±k i lasów – idealne dla miło¶ników aktywnego wypoczynku, jak i osób ceni±cych sobie ciszę, spokój oraz kontakt z natur±. Zlokalizowane jest pomiędzy najbardziej rozwijaj±cymi się miejscowo¶ciami Kowale i Jankowo - zaledwie 13 km od centrum Gdańska. Dzięki bliskiej odległo¶ci od obwodnicy dojazd do Centrum Gdańska zajmuje niespełna 25 minut oraz zapewnia błyskawiczne poł±czenie z całym Trójmiastem.
Nieruchomo¶ć o powierzchni całkowitej 70,4 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym dwóch niezależnych pokoi, łazienki oraz zabudowanej garderoby. Nieruchomo¶ć cechuje wysoki standard materiałów wykończeniowych, na podłodze parkiet, drzwi wewnętrzne drewniane firmy Ronkowski, rolety zewnętrzne antywłamaniowe, okna PCV.  Kuchnia pozostaje w wysokiej klasy drewnianej zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Również łazienka wykończona jest kaflami o wysokim standardzie i praktyczn± zabudow±.
Kolejnym atutem jest ekspozycja na strony ¶wiata południowo-wschodnia oraz to, że mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest jasne i słoneczne. Warto¶ci± dodan± jest czynsz ok. 300 zł/mies (z zaliczkami na wodę) oraz samodzielne ogrzewanie gazowe (własny piec).
Zapraszam na prezentację.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie.

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie