Szukaj

Ogłoszenie drobne

Praca w branży turystycznej z językiem angielskim! - Umowa o pracę+ atrakcyjne benefity!

Miejsce pracy
Gdańsk Wrzeszcz pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Finanse / Bankowość, Sprzedaż - telefoniczna
Poziom stanowiska
Asystent, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE ( Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Konsultant ds. Obsługi Klienta z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami (nie sprzedaż)
  • Uzupełnianie danych w systemie
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej C1)
  • Wysoka komunikatywność
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od 02.2017

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne benefity: bezpłatną karte multisport, pakiet medyczny i lekcje języka oraz dodatkowe atrakcje takie jak owocowe piątki i imprezy integracyjne
  • Pracę w młodym energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczność: możliwość pracy w pełnym etacie lub w części, od poniedziałku do piątku 9-17, popołudniami (17-1), w nocy (1-9) lub w weekendy 9-21 lub 21-9)
  • 3 tygodniowe płatne szkolenie wprowadzające
  • Komfortowe warunki pracy – nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Pracę w Gdańsku

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: g...@jobho... Wyświetl e-mail z podaniem nr ref. MLO/SPE/GDA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z. o.o  z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Nr ref: MLO/SPE/GDA

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 31
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (56) »