praca w Trójmieście - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

branża / kategoria

stanowisko

wymiar pracy

rodzaj umowy

miejsce pracy

wynagrodzenie brutto

od

data dodania

agencja pracy

Gdańsk

Magazynier

Człuchów

Kierownik Oddziału / Starszy Doradca

Kadry / HR, Doradztwo / Konsulting

Wymagania: znajomość języka angielskiego doświadczenie w zarządzaniu zespołem (w tym szkolenie, coaching, mile widziane wdrażanie nowych standardów pracy) oraz pracy z budżetem doskonałe kompetencje...

Pruszcz Gdański

Monter konstrukcji stalowych

Warszawa Lub Zdalnie

Spec.ds. Sprzedaży

Sprzedaż - telefoniczna

Wymagania: Min. 2-3 lata doświadczenia wsprzedaży telefonicznej lub sprzedaży bezpośredniej Znajomość technik sprzedaży Umiejętność zdobywania klientów przez telefon Komunikatywność, wytrwałość i...

Gdańsk

Przedstawiciel

Gdańsk

Puro Hotel Gdańsk - Kucharz

Hotelarstwo / Turystyka Specjalista

Gdańsk

AP/AR Accountant with Dutch

Finanse / Bankowość

Gdańsk

Account manager

Informatyka / Programowanie, Sprzedaż - telefoniczna, Doradztwo / Konsulting, Obsługa klienta / Windykacja

Obowiązki: Wymagania: Determinacja i skuteczność w działaniu Wysoka motywacja do pracy Wysoka samodyscyplina i nastawienie na realizację celów Min. 1 rok  doświadczenia w...

Tczew

Manager ds. sprzedaży stolarki aluminiowej

Sprzedaż - przedstawiciel handlowy

Gdańsk

Doradca Kredytowy

Powiadomienie na Twój e-mail! pomoc

Chcesz być zawsze na bieżąco? Przyślemy Ci nowe ogłoszenia w kategorii