Szukaj

Ogłoszenie drobne

Administrator IT

Miejsce pracy
Gdańsk Oliwa  ul.  Abrahama 1A/5. 02-5. 05 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
3City Electronics Sp z o.o. działa na rynku od 2013 roku. Oferujemy usługi z zakresu projektowania elektroniki i mechaniki, tworzenia oprogramowania oraz produkcji, testowania i certyfikacji urządzeń elektronicznych.
Specjalizujemy się w tworzeniu komputerów przemysłowych i rozwiązań IoT opartych o procesory w architekturze x86 Intel oraz ARM. Z wielką pasją angażujemy się w rozwój pomysłów naszych klientów oraz tworzymy własne platformy referencyjne. Stosujemy najnowsze technologie, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo informacji, zarządzamy procesem projektowym w oparciu o uznane metodologie. Nasze usługi i innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie na całym świecie. Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: Administrator IT.
Wymagania:
  • doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
  • doświadczenie z systemami wirtualizacji
  • umiejętność posługiwania się językami skryptowymi
  • znajomość standardowych protokołów sieciowych. Znajomość narzędzi diagnostyki sieciowej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość baz danych na poziomie administracyjnym
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • administracja środowiskiem Linux
  • administracja maszynami wirtualnymi
  • administracja i konfiguracja maszyn/serwisów Windows
  • monitorowanie serwerów oraz rozwój zabezpieczeń systemów
  • zarządzanie aplikacjami webowymi
  • wsparcie zespołów programistów i testerów
  • rozwój obecnych systemów i nowe wdrożenia

Opis dodatkowy

Oferujemy:
  • stabilną prace w młodym, zgranym zespole
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • duży rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • umowę o pracę, elastyczne godziny pracy

Bardzo prosimy o wysyłanie CV na adres e-mailowy:  r...@3city... Wyświetl e-mail  w tytule prosimy podać nr referencyjny ogłoszenia.

Nr ref: AI/01/2017

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Antoniego Abrahama 1A
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (2) »