Szukaj

Agent/Specjalista ds. nieruchomości

Praca - Zatrudnię
Zapraszamy do pracy w gdańskim oddziale Sieciowej Agencji Nieruchomości Grupy Renoma:

                                          www.olimpnieruchomosci.pl

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność , łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • systematyczność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:

  • monitorowanie rynku nieruchomości
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości
  • prezentacja nieruchomości
  • obsługa transakcji
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy
Oferujemy:

  • atrakcyjny, motywacyjny model pracy, który pozwoli na uzyskiwanie wysokich zarobków
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapewniamy:

  • niezbędne narzędzia pracy ( m.in.laptop, telefon)
  • profesjonalny program komputerowy, z możliwością pracy online
  • szkolenia i mentoring prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem
  • dostęp do jednej z największych baz ofert nieruchomości Pomorza
  • współpracę z doświadczonymi agentami i pośrednikami
  • zdobycie doświadczenia w branży nieruchomości

Nr ref: OL/AG11

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Zbigniewa Burzyńskiego 8G/16
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »