Szukaj

Ogłoszenie drobne

Asystent ds. wynajmu apartamentów – Recepcjonista/ka

Miejsce pracy
Sopot Dolny Sopot  ul.  3 Maja 42/2 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Hotelarstwo / Turystyka, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowa znajomość innego języka mile widziana,
  • znajomość systemów rezerwacyjnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie i uśmiech,
  • wykształcenie średnie kierunkowe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Obowiązki:

  • obsługa gości apartamentów,
  • meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • obsługa systemu rezerwacyjnego KW Hotel,
  • sprawdzanie stanu czystości apartamentów,
  • udzielanie informacji oraz pomoc w sprawach związanych z pobytem gości,
  • współpraca z portalami rezerwacyjnymi.
Oferujemy:

  • pracę w zgranym, młodym i dynamicznym zespole w Sopocie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w branży krótkoterminowego wynajmu Apartamentów,
  • miłą atmosferę pracy.

Opis dodatkowy

Aplikacje wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres email: k...@domho... Wyświetl e-mail

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)