Szukaj

Ogłoszenie drobne

Asystent księgowej

Miejsce pracy
Gdańsk  ul.  Świętojańska 47/48 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Część etatu
Wymagania:
• student/studentka kierunków: ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewnych,
• znajomość podstawowych księgowań (KPiR, księgi rachunkowe),
• podstawowa znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, kodeksu pracy
• znajomość systemu Windows i obsługi komputera,
• chęć nauki i nastawienie na ciągły rozwój,
• sumienność, dokładność, rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań,
• samodzielność i dobra organizacja pracy.

Obowiązki:
• pomoc przy wprowadzaniu dokumentów do systemu Symfonia,
• pomoc przy księgowaniu KPiR,
• pomoc przy prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń ZUS,
• pomoc przy pracach biurowo-administracyjnych.

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• dużą samodzielność działania,
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego uwzględniające aspiracje zleceniobiorcy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."