Szukaj

Ogłoszenie drobne

Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

Miejsce pracy
Banino  ul.  Złota 20
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • dyplom wyższej uczelni,
  • min. 1 -letnie doświadczenie w projektowaniu sieci,
  • biegła obsługa programu komputerowego AutoCad oraz Profil Koordynator,
  • znajomość programów kosztorysowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Do CV należy dołączyć listę wraz opisem min. 3 projektów, w których Aplikujący brał udział.

Obowiązki:

  • prowadzenie projektów w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych od przekazania zadania do uzyskania pozwolenia na budowę,
  • kontakty z klientami oraz innymi biurami projektów,
  • uzgodnienia z instytucjami, we wszystkich etapach realizacji zadnia,
  • przygotowywanie projektów budowlanych, projektów wykonawczych oraz materiałów przetargowych dla prowadzonych przez siebie tematów.
Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki, adekwatne do efektów pracy,
  • pracę w stabilnej firmie, dysponującej dużym portfelem zamówień,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w realizacji bardzo ciekawych i ambitnych zadań,
  • możliwość wykonywania praktyk do uprawnień projektowych,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."