Szukaj

Ogłoszenie drobne

Asystent w magazynie

Miejsce pracy
Gdańsk Wrzeszcz  ul.  Topolowa 2/2 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Tymczasowa / Sezonowa
Wymagania:

  • student studiów zaocznych/wieczorowych,
  • bez nałogów,
  • dokładny, sumienny, posiadający zdolności manualne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:

  • przyjmowanie towaru,
  • rozpakowywanie towaru,
  • wysyłka towaru,
  • ogólny nadzór nad magazynem.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie,
  • praca od poniedziałku do piątku, około 6 godzin dziennie, w przedziale czasowym 8.00-17.00.
  • wynagrodzenie: 13 zł brutto na godzinę,
  • praca w młodym zespole.

Opis dodatkowy

Praca „od zaraz”!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."