Szukaj

Ogłoszenie drobne

BRYGADZISTA - Magazynier - operator wózka podnośnikowego

Miejsce pracy
Gdańsk Stogi  ul.  Kontenerowa 22 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - potwierdzone certyfikatem/zaświadczeniem;
  • rzetelność, punktualność i wysoka motywacja do pracy;
  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna oraz uregulowany stosunek do służby wojskowej;
  • dobry stan zdrowia.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • obsługa terminala
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • zarządzanie 9-osobowym zespołem
  • organizacja pracy na rampie
  • współpraca z administracją magazynową
  • obsługa systemu komputerowego WMS (Softlab) - możliwość szkolenia
Oferujemy:
  • premię frekwencyjną 500 zł brutto
  • premię świąteczną
  • zarobki od 3500 brutto + premia obrotowa
  • umowę o pracę (okres próbny 3 m-ce,po przedłużeniu umowy - 3 lata/ czas nieokreślony)

Opis dodatkowy

Praca w systemie zmianowym w mroźni składowej, 7 dni w tygodniu.
System pracy 12 - godzinny - 2 dni pracy / 2 dni wolnego
Praca w nocy i w dzień (2 tygodnie pracy na 1 zmianę (6.00-18.00), 2 tygodnie pracy na druga zmianę (18.00-6.00)

W tytule mejla proszę wpisać "BRYGADZISTA"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."