Szukaj

Ogłoszenie drobne

Brygadzista produkcji

Miejsce pracy
Gdynia/ Tuchom
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników,
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu,
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy -  odpowiedzialność za wymogi jakościowe produktów gotowych,
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej,
  • Mile widziana wiedza z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu.
Opis stanowiska pracy:

  • Codzienny rozdział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań,
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji, współpraca z magazynem w tym zakresie,
  • Zapewnienie dostępności osprzętu niezbędnego do wykonywania pracy przez zespół,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, dyscypliną na stanowiskach pracy.
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i wykorzystywanie nowych technologii.

Oferta firmy

Gdynia
Rdestowa 41
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (7) »