Szukaj

Ogłoszenie drobne

Business Development Center / Call Center

Miejsce pracy
Gdańsk Rudniki  ul.  Miałki Szlak 4/8 pokaż na mapie
Branża / kategoria
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu Ms Office, programów pocztowych,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
Obowiązki:
  • aktualizacja danych w bazie,
  • przeprowadzanie rozmów z klientami,
  • sporządzanie raportów z wykonywanej pracy.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • stabilną pracę w miłej atmosferze,
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Miałki Szlak 4/8
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (3) »