Szukaj

Ogłoszenie drobne

Doradca Biznesowy / Account Manager

Miejsce pracy
Gdańsk Przymorze  ul.  Lęborska
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Let’s Deliver działa na rynku dostaw realizowanych tego samego dnia na żądanie. Współpracujemy blisko ze 150 klientami biznesowymi w Polsce. Specjalizujemy się przede wszystkim w dostawach posiłków, jednak cały czas zdecydowanie zwiększamy naszą obecność w innych branżach, a do naszej sieci dołączają kolejni partnerzy, chcący zaoferować ekspresowe dostawy swoich produktów, tj. firmy cateringowe, kwiaciarnie, sklepy i serwisy komputerowe, hurtownie z częściami samochodowymi, sklepy zoologiczne, czy sklepy internetowe. Jako jedyni w Polsce, realizujemy dostawy w średnim czasie 20 min.

Do naszego zespołu szukamy ambitnej osoby z doświadczeniem w sprzedaży, która przyspieszy rozwój sieci w Trójmieście.

GŁÓWNE ZADANIA
  • Sprzedaż usług firmy klientom biznesowym
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Nadzór nad wdrożeniem nowych Klientów do sieci Let’s Deliver
  • Budowanie i zarządzanie relacjami z Klientami (doradztwo biznesowe)
  • Osiąganie ustalonych celów sprzedażowych
WYMAGANIA
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze B2B (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Base, narzędzia Google, MS Office, Internet)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie spotkań biznesowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, elastyczność, umiejętność pracy zadaniowej
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i znajomość technik prowadzenia prezentacji
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własnego środka transportu
CO OFERUJEMY?
  • Udział w nowatorskim na skalę światową projekcie
  • Dużą przestrzeń do realizacji swoich pomysłów i otwartą ścieżkę do samorozwoju
  • Przejrzyste zasady wynagradzania adekwatne do umiejętności oraz efektów pracy
  • Bliską współpracę z City Managerem

Opis dodatkowy

Jeśli jesteś osobą, którą szukamy skontaktuj się z Nami i prześlij swoje CV na adres: h...@lets-... Wyświetl e-mail :).
W tytule maila wpisz nr ref: AM-T/02/2017.

Nr ref: AM-T/02/2017

Oferta firmy

Gdańsk
Lęborska 3B
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (2) »