Szukaj

Ogłoszenie drobne

Informatyk - help desk

Miejsce pracy
Gdynia Chylonia  ul.  Hutnicza 16 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Informatyka / Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna, Zdalna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Opis stanowiska:

Szukamy osoby do pierwszej linii wsparcia IT, nie musi mieć wiedzę inżyniera wszystkiego przyuczymy, ważne żebyś miał smykałkę do informatyki był komunikatywny i nie bał się wyzwań.

Osoba będzie odpowiedzialna za:

  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników – pierwsza linia wsparcia technicznego Service Desk,
  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników,
  • rozwiązywanie i koordynacja obsługi zgłoszonych problemów,
  • współpraca z osobami/firmami realizującymi zadania w obszarze IT.
Wymagania

  • wysokiej kultury osobistej ( bardzo ważne ),
  • zdolności komunikacyjne ( bardzo ważne ),
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych,
  • znajomości systemów operacyjnych MS Windows 7, 8, 10 oraz MS Office na poziomie administracyjnym,
  • umiejętności konfiguracji urządzeń peryferyjnych w systemach MS Windows oraz rozwiązywania związanych z nimi problemów,
  • znajomość technologii sieci LAN/WAN,
  • wiedza w zakresie budowy i konfiguracji komputerów PC,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami oraz innymi działami firmy,
  • mile widziana znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe ( 1 – 2 lata )

Opis dodatkowy

Szanujemy Twój i nasz czas. Prosimy NIE kontaktować się telefonicznie Zapraszamy do nadsyłania CV w formacie pdf pod poniższy adres.

i...@netse... Wyświetl e-mail

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."