Szukaj

Ogłoszenie drobne

Key Account Manager

Miejsce pracy
Gdynia Orłowo  ul.  PRZEBENDOWSKICH 40/8 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Architektura / Projektowanie, Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
8 000
Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności handlowych,łatwość odkrywania problemów klienta.
  • Oczekujemy nastawienia na wynik , entuzjazmu , chęci do codziennego działania,
  • samodzielności ,uczciwości , rzetelności i systematyczności.
  • Znajomości programów MS Office.

Obowiązki:

  • Poszukiwanie odbiorców we wszystkich segmentach rynku na obszarze swojego działania.
  • Utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych. Monitorowanie działań konkurencji.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość pracy  w międzynarodowym środowisku.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do zaangażowania i osiągniętych wyników.

Opis dodatkowy

Mikomax Smart Office jest nowoczesną , polska firmą z ponad 25 - letnim międzynarodowym doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do organizacji. Mikomax jest ekspertem w tworzeniu nowoczesnych biur łączących fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy. Firma tworzy biura dostosowane do potrzeb , specyfiki kultury organizacyjnej , charakteru działań swoich klientów , oraz do celu , który chcą osiagnąć.

TWOJE DODATKOWE ATUTY
Doświadczenie w kontaktach z architektami i biurami architektonicznymi.
Znajomość rynku mebli biurowych i wyposażenia wnętrz
Znajomość programów Sketchup i Vray

CV prosimy kierować na adres mailowy p...@mikom... Wyświetl e-mail . Okres rekrutacji 2 tygodnie z możliwością przedłużenia. Praca od zaraz , lub po uzgodnieniu stron.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy