Szukaj

TSD Skorpion zobacz profil pracodawcy

Adres
Gdańsk Letnica  ul.  Reja 3 pokaż na mapie
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu

Dodane 12 sierpnia 2017

Kierowca - przewóz osób/taxi - na stałe i/ lub na weekendy - Umowa o prace

Wymagania:
  • ukończone 21 lat,
  • prawo jazdy kat B (minimum rok),
  • badania lekarskie (posiadamy swojego lekarza),
  • psychotesty (posiadamy swojego lekarza),
  • niekaralność (zaświadczenie sądowe),
  • odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, punktualność,
  • dyspozycyjność do pracy w nocy, weekendy oraz święta (praca zmianowa),
  • telefon na android,

Obowiązki:
  • realizacja zleceń na terenie Trójmiasta i okolic,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • dbanie o porządek i stan samochodu.
Oferujemy:
  • szkolenia,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • dużą liczba zleceń,
  • elastyczny czas pracy -  dostosowanych do kierowcy,
  • samochód firmowy.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Gdańsk Reja 3
r...@tsdsk... Wyświetl e-mail
608... Wyświetl numer
584-241-18-06