Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kierownik magazynu

Miejsce pracy
Straszyn  ul.  Starogardzka 22
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
GALEON PRODUCENT LUKSUSOWYCH JACHTÓW MOTOROWYCH, LIDER BRANŻY JACHTOWEJ W POLSCE W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

KIEROWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Straszyn (pow. gdański)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata w firmie produkcyjnej, preferowane w branży technicznej,
  • wykształcenie zawodowe, preferowane średnie
  • zdolności organizacji pracy własnej i podległego działu
  • dobre zdolności interpersonalne
  • praktyczna znajomość podstaw pakietu biurowego Office (Word, Excel)
  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • ważne uprawnienia na wózek widłowy
  • preferowane uprawnienia na obsługę dźwignic do 10t
  • mile widziane doświadczenie z magazynami lokacyjnymi i rozproszonymi oraz magazynami międzyprocesowymi i produkcyjnymi
Główne obowiązki na stanowisku:

  • nadzór nad terminowym rozładunkiem dostaw towarów
  • weryfikacja ilościowa dostaw względem dokumentu dostawy
  • raportowanie uszkodzeń i rozbieżności do dz. zakupów
  • prawidłowe magazynowanie w określonych lokalizacjach z uwzględnieniem zachowania jakości i FIFO
  • terminowe wydanie towarów na produkcję, serwis i inne działy pomocnicze
  • rejestrowanie wszelkich transakcji magazynowych w systemie komputerowym
  • aktywny udział w przygotowaniu, organizowaniu, przeprowadzeniu i rozliczeniu inwentaryzacji rocznych i cyklicznych
  • generowanie raportów obłożenia pracy magazynu, stanów zapasów, niezgodności
  • inicjowanie i prowadzenie projektów usprawniających w podległym obszarze
  • organizowanie i monitorowanie pracy bieżącej własnej i podległych pracowników
  • zapewnienie zgodności rzeczywistych stanów magazynowych z danymi w systemie
  • zarządzanie przepływem i archiwizacją dokumentów związanych z gospodarką magazynową (w wersji papierowej i/lub elektronicznej), kart gwarancyjnych i innych dokumentów przewidzianych odrębnymi instrukcjami
  • współpraca z działami zakupów, produkcji i jakości w celu optymalizacji procesów
Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • realizację własnych pomysłów zapewniających rozwój przedsiębiorstwa

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: r...@galeo... Wyświetl e-mail z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883 z późn. zmianami)".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta firmy

Straszyn
Starogardzka 22
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (11) »