Szukaj

Ogłoszenie drobne

Konserwator

Miejsce pracy
Gdańsk Śródmieście  ul.  Wały Jagiellońskie 34 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering, Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód oraz narzędzia mile widziane
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • predyspozycje manualne
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w weekendy- awarie)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi komputera

Obowiązki:
  • wykonywanie różnych drobnych prac naprawczych budynków
  • wykonywanie drobnych prac remontowych w zakresie malowanie, hydraulika, naprawy mebli, stolarki drewnianej, naprawa sprzętu gastronomicznego
  • kontrola i dbałość o trzy lokale gastronomiczne w różnej lokalizacji (Gdańsk Główny, Wrzeszcz, Orunia)

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • posiłki pracownicze
  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
Wszystkich kandydatów prosimy o wysyłanie swojej kandydatury na podany niżej adres z dopiskiem KONSERWATOR:
k...@biowa... Wyświetl e-mail

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zachęcamy do aplikowania.