Szukaj

Ogłoszenie drobne

Konsultant ds. obsługi klienta

Miejsce pracy
Sopot Dolny Sopot  ul.  gen. Józefa Wybickiego 13C pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Finanse / Bankowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe, najlepiej ekonomiczne lub finansowe
  • wysoka komunikatywność
  • motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych planów sprzedażowych
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej
Obowiązki:
  • telefoniczna obsługa klientów i sieci Agentów – Biur Kredytowych w całej Polsce
  • odpowiadania na zapytania i problemy zgłaszanie przez ww. klientów
  • kompleksowa obsługa procesu sprzedaży kredytów
  • współpraca z bankami i firmami pożyczkowymi
  • realizacja planów sprzedażowych oraz celów jakościowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • pracę w przyjacielskim zespole i miłej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport, kartę Medicover, dofinansowanie obiadów

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres k...@fines.pl Wyświetl e-mail z dopiskiem w temacie wiadomości nr ref KO/04/2017 . Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.
Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Nr ref: nr ref KO/04/2017

Oferta firmy

Sopot
gen. Józefa Wybickiego 13C