Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kreatywny Pracownik Biurowy

Miejsce pracy
Gdańsk Kokoszki  ul.  Gdańsk, Kartuska 491 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Marketing / Reklama / PR
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Największy na Pomorzu internetowy sklep zoologiczny
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kreatywnej osoby,
mającej nieszablonowe pomysły do współudziału w tworzeniu nowego projektu.

Obowiązki:

  • Tworzenie opisów produktów i obróbka zdjęć,
  • Prowadzenie funpage na portalach społecznościowych,
  • Kreowanie działań marketingowych, tworzenie mailingów,
  • Obsługa bieżących zamówień.

Wymagania:

  • jeśli jesteś kreatywny,
  • masz nieszablonowe pomysły,
  • lubisz wyzwania,
  • umiesz pracować w grupie.
  to Ta Praca jest dla Ciebie!

Oferujemy

  •  atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,
  • kartę MultiSport,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i realizowania swoich pomysłów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres p...@zooex... Wyświetl e-mail .
do dnia 24 Maja 2017 roku.
W tytule maila proszę umieścić swoje imię i nazwisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą
o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Oferta firmy