Szukaj

Ogłoszenie drobne
Branża / kategoria
Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Specjalista, Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
• preferowane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym ( prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych),
• podstawowa znajomość aktualnych przepisów podatkowych,
• mile widziana znajomość programu Płatnik,
• preferowana znajomość programu FK Symfonia,
• umiejętność pracy w zespole,
• otwartość i komunikatywność,
• samodzielność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,

Obowiązki:
• obsługa klientów w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych,
• przygotowywanie deklaracji PIT i VAT,
• sporządzanie deklaracji ZUS,
• sporządzanie zeznań rocznych,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).

Oferujemy:
• umowę zlecenie / umowę o pracę
• ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• dużą samodzielność działania,
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego uwzględniające aspiracje zleceniobiorcy.