Szukaj

 

Poszukujemy osób na stanowisko:

Lekarz Weterynarii

Dodane 20 marca 2017

Całodobowa Trójmiejska Klinika Weterynaryjna w związku z rozwojem poszukuje Lekarza Weterynarii. Jeżeli jesteś Lekarzem Weterynarii z powołania, masz jasno określony cel, jesteś ambitny i chcesz dalej się rozwijać to szukamy właśnie Ciebie. Oferujemy ciekawą pracę, u Nas nigdy nie jest nudno. Pracujemy 24h dlatego oferujemy tylko pracę zmianową, ale w super zespole. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego, liczne szkolenia oraz pracę z naprawdę wysokiej klasy specjalistami.
 
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

Adres
Gdańsk Morena
Branża / kategoria
Medycyna / Farmacja / Weterynaria
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat

Informacja o firmie

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna jest najszybciej rozwijającą się lecznicą na terenie Trójmiasta. Posiadamy wszystkie niezbędne instrumenty do przeprowadzenia pełnej diagnostyki pacjenta. Dbamy o wysokie kwalifikacje lekarzy pracujących w naszej Klinice.
Gdańsk Bulońska 16
t...@gmail... Wyświetl e-mail
957-107-54-50

Nasze pozostałe oferty pracy

  • Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

    Kierownik zakładu leczniczego dla małych zwierząt

    Medycyna / Farmacja / Weterynaria

    Specjalista

    Trójmiejska Klinika Weterynaryjna jest najszybciej rozwijającą się Kliniką Całodobową na terenie Trójmiasta. Posiadamy wszystkie niezbędne instrumenty do przeprowadzenia pełnej diagnostyki pacjenta. Dbamy o wysokie kwalifikacje lekarzy pracujących w naszej Klinice. Całodobowa...