Szukaj

Ogłoszenie drobne

Magazynier

Miejsce pracy
Gdynia Dąbrowa
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Logistyka / Spedycja / Transport, Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Miejsce pracy: Gdynia lub Tuchom

Zakres obowiązków:

• Kontrola zgodności stanów magazynowych – przeprowadzanie tzw. inwentaryzacji ciągłej,
• Przyjmowanie towarów do magazynu i ich rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi zasadami,
• Oznakowywanie dostaw, kompletowanie materiałów do produkcji,
• Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie oraz dbałość o pomieszczenia socjalne.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na magazynie,
• Znajomość obsługi komputera,
• Umiejętność wystawiania dokumentów magazynowych,
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny,
• Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
• Bogaty pakiet opieki medycznej dla Pracownika i jego rodziny,
• Możliwość rozwoju.

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV poprzez link "aplikuj".

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
Rdestowa 41
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (7) »