Szukaj

Ogłoszenie drobne

obsługa klienta

Miejsce pracy
Jantar
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Jantar
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Tymczasowa / Sezonowa
Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

Opis dodatkowy

Zatrudnię chętne osoby do pracy sezonowej w gastronomi (obsługa klienta). Oferujemy pracę w okresie od 14 Kwietnia 2017 roku do końca Września 2017 roku miejscowości Jantar, Mierzeja Wiślana.
Oferujemy nocleg ,wyżywienie, możliwość rozwoju, prace w miłej atmosferze.
Wstępne szkolenie barowe baristyczne i kelnerskie
Praca przyniesie frajdę będzie można miło spędzić wakacje z fajnymi ludzi nad morzem, a przy okazji sporo się nauczyć i zarobić.
Szukamy ludzi którzy chcą pracować rozwijać się, nie poszukujemy leni i ludzi uzależnionych od telefonów !!!!!!
Proszę o przesłanie CV + zdjęcie z nr telefonu na adres mailowy.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."