Szukaj

Ogłoszenie drobne

Obsługa sklepu internetowego i stacjonarnego

Miejsce pracy
Banino  ul.  Startowa 8
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • biegła obsługa komputera i systemu Windows
  • znajomość pakietu Office (szczególnie Word, Excel)
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć przyswajania wiedzy
  • samodzielność i umiejętne planowanie pracy
  • kreatywność, inicjatywa i dynamika w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość, dyspozycyjność, komunikatywność
Oferujemy:

  • możliwość realizowania swoich pasji
  • szkolenie niezbędne w przygotowaniu do pracy
  • zdobycie doświadczenia w ciekawej branży
  • narzędzia pracy: telefon, laptop
Mile widziane:

  • zdolności plastyczne
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa programu CorelDraw
  • najomość języka angielskiego
  • zdoświadczenie w sprzedaży stacjonarnej lub internetowej

Opis dodatkowy

Firma zajmująca się sprzedażą artykuły upominkowych (adres sklepu http://pioro.co/ ) poszukuje osoby do pracy przy obsłudze sklepu internetowego i stacjonarnego. Głównie praca polega na obsłudze zamówień internetowych oraz obsłudze urządzeń do znakowania upominków (oferujemy szkolenie w tym zakresie).

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego;
  • obsługa programu CorelDraw i urzadzeń do znakowania upominków - zapewniamy szkolenie i przyuczenie;
  • obsługa procesu wysyłkowego: kompletowanie i pakowanie przesyłek
  • bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."