Szukaj

Poszukujemy osób na stanowisko:

Osoba odpowiedzialna za Pensjonat w Sopocie

Dodane 21 kwietnia 2017

Wymagania:
Sumienne wykonywanie obowiązków, pedantyczność, pracowitość, komunikatywność, dyspozycyjność

Obowiązki:
Utrzymywanie obiektu w czystości, Sprzątanie po gościach (pranie, prasowanie, zmywanie, etc...) Znajomość języków obcych (np. angielski/rosyjski), prowadzenie kalendarza rezerwacji, kontakt z klientami, itd
Wymagana dyspozycyjność 7 dni w tygodniu w godzinach 12-16

Oferujemy:
Praca w Pensjonacie w centrum Sopotu

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Mariusz Kula

Adres
Sopot Dolny Sopot  ul.  okolice Monte Cassino
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
4 000
m...@gmail... Wyświetl e-mail