Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy
Sopot Wyścigi / Karlikowo  ul.  Jana z Kolna 13 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Część etatu
Wymagania:

  • dyspozycyjność w weekendy
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • punktualność, uczciwość
Obowiązki:

  • dbałość o czystość pomieszczeń kuchennych
  • pomoc w przygotowywaniu zestawów dietetycznych
Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie
  • realną możliwość rozwoju

Opis dodatkowy

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aplikację prosimy przesyłać z dopiskiem : pomoc kuchenna

Oferta firmy