Szukaj

Ogłoszenie drobne

Praca dla młodych kobiet . Codzienne wypłaty.

Miejsce pracy
Gdańsk
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Gdańsk
Branża / kategoria
Uroda / Sport / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / Staż
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu

Opis dodatkowy

Znany salon masażu w Gdańsku zaprasza do współpracy otwarte i miłe dziewczyny jako masażystki.

Specjalizujemy się w masażach relaksacyjnych, klasycznych, nuru, tantra. Jeżeli chcesz zbudować swoją niezależność finansową to zapraszamy do współpracy.

Oferujemy:

- wysokie zarobki

- dogodne godziny pracy

- bezpłatne szkolenia dla osób bez doświadczenia

- miłą atmosferę

Obowiązki:

- wykonywanie masażu

- utrzymanie czystości w miejscu pracy

Informacje o sobie wraz z numerem telefonu prosimy przesłać na adres m...@wp.pl Wyświetl e-mail

Nasz salon to nie agencja towarzyska. U nas nie świadczy się usług seksualnych.