Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik biurowo- magazynowy

Miejsce pracy
Gdynia Dąbrowa  ul.  Miętowa 72 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • dokładność, sumienność,  samodzielność, uczciwość,
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • znajomość podstaw księgowości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w obsłudze programu magazynowo fakturowego minimum 1 rok.
Mile widziane

  • znajomość dodatkowych programów komputerowych,
  • prawo Jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • wystawianie faktur i dokumentów magazynowych,
  • kompletacja zamówień i wysyłka towaru,
  • przyjmowanie dostaw,
  • wsparcie  działu technicznego i handlowego,
  • odbieranie telefonów.
Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Opis dodatkowy

Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto oraz od kiedy jest możliwe podjęcie pracy.
Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem  na adres: p...@euro-... Wyświetl e-mail

W temacie wiadomości prosimy wpisać Pracownik biurowo magazynowy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(Dz.U.Nr133,poz.883)”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
Miętowa 72
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »