Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik biurowy szkoły językowej (dla studentów)

Miejsce pracy
Gdańsk Kowale
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Nauka / Edukacja / Szkolenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Część etatu
Wymagania:

  • status studenta, mile widziani studenci I-IV roku
  • zaangażowania i bardzo dobrych zdolności organizacyjnych-odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętności współpracy z ludźmi
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • godziny pracy pn-pt 16:00-19:00
  • praca rozpocznie się w III i będzie poprzedzona kilkudniowym szkoleniem
Obowiązki:

  • obsługa biura oddziału-bieżąca obsługa klientów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i efektywne funkcjonowanie oddziału
  • organizacja kursów językowych (ustalanie potrzeb klientów, układanie planu zajęć)
  • wystawianie dokumentów finansowo-księgowych (faktury, KP)
Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w biurze Szkoły Językowej Ambit
  • możliwość rozwoju i objęcia niezależnego stanowiska kierowniczego
  • pracę w dynamicznym młodym zespole

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres: k...@ambit... Wyświetl e-mail . W tytule prosimy wpisać "pracownik biurowy Kowale Os. Olimp student".
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."