Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik Handlowo- Biurowy

Miejsce pracy
Gdynia Dąbrowa  ul.  Mietowa 72 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Administracja, Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Asystent, Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Dobra prezencja i łatwość w przeprowadzaniu prezentacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podzielność uwagi
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Sprawne posługiwanie się komputerem i internetem, MS Office
  • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B
  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w obsłudze programu magazynowo fakturowego minimum 1 rok.
Obowiązki:

  • Obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz  nowych
  • Dobieranie sprzętu do wymagań klienta
  • Przygotowywanie ofert
  • Utrzymywanie kontaktów z dystrybutorami i producentami
  • Spotkania z klientami i prezentacje produktów
  • Aktywny wpływ na kształt oferty sprzedażowej
  • Sprzedaż poprzez telefon i poprzez bezpośredni kontakt z Klientem
  • wystawianie faktur i dokumentów magazynowych,
  • kompletacja zamówień i wysyłka towaru,
  • wsparcie  działu technicznego i handlowego,
Pomoc w organizowaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż

Oferujemy:

 - stałe zatrudnienie na umowę o pracę
-  szkolenia poszerzające wiedzę z zakresu branży AV
-  przyjazną atmosferę pracy.

Opis dodatkowy

Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto oraz od kiedy jest możliwe podjęcie pracy.
Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem  na adres: p...@euro-... Wyświetl e-mail

W temacie wiadomości prosimy wpisać PRACOWNIK HANDLOWO BIUROWY

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
Miętowa 72
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »