Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy
Gdańsk Letnica  ul.  Załogowa 17 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Logistyka / Spedycja / Transport, Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 200
Wymagania:

  • załadunek i rozładunek towaru (ręczny/ wózkiem widłowym)
  • kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami Klientów
  • transport i składowanie towarów na terenie magazynu
  • przygotowywanie prób przesyłek dla Klientów
  • przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP
  • prace porządkowe na terenie magazynu
  • udział w okresowych inwentaryzacjach
  • praca na wózku widłowym

Obowiązki:

  • posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • wykształcenia zawodowego lub średniego min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • rzetelności, uczciwości oraz dbałość o powierzony sprzęt
  • odpowiedzialności, samodzielności oraz umiejętności organizacji pracy własnej
  • zaangażowania i chęci realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjności oraz gotowości wykonywania pracy w systemie trzyzmianowym
  • aktualna książeczka SANEPID

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia
  • możliwość z korzystania z kafeterii świadczeń w ramach ZFŚS (m.in. bilety do kina, karty pre-paid do aptek, dopłata do kolonii dziecka, zwrot za artykuły szkolne i inne)

Nr ref: 28/01/207

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Załogowa 17
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »