Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik obsługi klientów zagranicznych

Miejsce pracy
Gdańsk Ujeścisko  ul.  Kartuska 246 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Doradztwo / Konsulting, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista, Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / Staż
Wymiar pracy
Cały etat, Tymczasowa / Sezonowa
Aktualnie budujemy zespół młodych, przyszłych profesjonalistów specjalizujących się w różnych dziedzinach z zakresu gospodarki nieruchomościami. Dzięki temu każdy z kandydatów aplikujących do Handhouse ma możliwość skorzystania z dostępnego, indywidualnego szkolenia aby po właściwie przeprowadzonej praktyce stać się ważnym ogniwem zespołu w firmie, dla której jednym z priorytetów jest utrzymywanie przyjaznych relacji międzyludzkich budujących miłą atmosferę pracy.
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie, najlepiej kierunkowe,
  • umiejętność sprawnej organizacji czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • cierpliwość i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami indywidualnymi i biznesowymi,
  • biegła znajomość j. angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem kandydata)
  • prawo jazdy kategorii B.
zakres obowiązków:
  • współpraca z zespołem zadaniowym i koordynacja jego zadań,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz oferowanie im pełnego zakresu produktów i usług Handhouse
  • aktualizacja wewnętrznej bazy danych,
  • obsługa klientów na terenie Trójmiasta,
  • obsługa transakcji sprzedaży oraz najmu niruchomości,
  • posprzedażowa obsługa klientów przynosząca dodatkowy, stały dochód,
Oferujemy:
  • pracę w firmie o wysokich standardach obsługi klienta,
  • pracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze,
  • realne możliwości rozwoju, doskonalenia i awansu zawodowego,
  • indywidualne stanowisko pracy i zaopatrzenie w narzędzia pracy (w tym samochód służbowy), umożliwiające profesjonalną obsługę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) adekwatne do umiejętności merytorycznych i operacyjnych,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy.

Opis dodatkowy

Работник к обслуживанию клиентов с английским языком.
wymagania
Бежало знание английского и польского языка
водительские права
личная культура
zakres obowiązków
Наиболее важным задачам будет принадлежать обслуживание клиентов с английским языком.
oferujemy
Компьютер, телефон, автомобиль
развитие в неподвижность
плата основание + премия
Гибкое рабочее время
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Kartuska 246
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »