Szukaj

Ogłoszenie drobne

Programista PHP

Miejsce pracy
Gdynia Redłowo  ul.  Sportowa 8 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Informatyka / Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym PHP 7
  • Doświadczenie w wykorzystaniu frameworków. Atutem jest znajomość Laravel 5.
  • Praktyczna wiedza dotycząca projektowania baz danych MySQL
  • Znajomość technologii jQuery, HTML5, CSS
  • Wiedza z zakresu Responsive Web Design
  • Mile widziane doświadczenie przy tworzeniu rozwiązań e-commerce
  • Umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:

  • Praca przy rozbudowie i utrzymaniu platformy e-commerce cStore.pl
  • Realizacja innowacyjnych projektów dla sklepów internetowych
  • Praca w zespole projektowym przy wykorzystaniu narzędzi Atlassian (JIRA, Stash, Confluence)
Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą lokalizację w prestiżowym biurowcu w Gdyni, ul. Sportowa 8B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój wiedzy z zakresu programowania
  • Imprezy integracyjne
  • Stanowisko pracy z dwoma monitorami
  • Pracę w miłym i młodym zespole
  • Rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Aplikację należy wysłać na p...@cstor... Wyświetl e-mail z dopiskiem w tytule maila PHP/02/2017, zawierającą:
    a) CV
    b) Fragmenty kodów najlepiej z wykorzystaniem Laravel 5.4 oraz PHP 7:
    - PHP: model, kontroler, routing
    - JS: funkcje z wykorzystaniem jQuery
    - HTML: przykładowy widok z zastosowaną responsywnością
    - CSS: arkusz styli z zastosowaną responsywnością
    c) Linki do zrealizowanych prac

Nr ref: PHP/02/2017

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
Sportowa 8