Szukaj

Ogłoszenie drobne

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy
Pomlewo  ul.  Leśników 3
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Hotelarstwo / Turystyka, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskego w mowie i piśmie
• Naturalna postawa "Yes, I Can"
• Umiejetność podejmowania decyzji
• Umiejetność pracy w zespole
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Elastyczność w związku z godzinami pracy (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość MS Office, Internetu oraz obsługi sprzętów biurowych programu
• Wykształcenie hotelarskie
• Własny środek transportu (hotel mieści się ok. 30 km od Gdańska za Kolbudami)

Obowiązki:

• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości
• Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z przyjętym standardem
• Utrzymanie prawidłowego przepływu gotówki, zapewnienie prawidłowych obciążeń oraz wszelkich transakcji dokonywanych przez gości
• Wyszukiwanie i rozpoznawanie potrzeb gości w celu ich jak najlepszego zaspokojenia
• Szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania "100% satysfakcji gościa"
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności
• Odbieranie telefonów z zewnątrz, przyjmowanie rezerwacji oraz załatwianie wszelkich zapytań ze strony gości

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pracę w gronie młodych profesjonalistów;
- Dodatkowe świadczenia socjalne;
- Możliwość rozwoju i awansu.

Opis dodatkowy

*nie szukamy pracowników sezonowych*

Zainteresowanych/ne kandydatów/tek prosimy o przesyłanie CV wraz z referencjami z poprzednich miejsc pracy na podany adres mailowy w tytule "Recepcjonista/ka".

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Pomlewo
Leśników 3
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (6) »