Szukaj

Poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonistka - pokojowa. Gdynia

Dodane 21 kwietnia 2017

Opis dodatkowy

Pensjonat ŻEGLARZ w Gdyni-Witominie zatrudni jedną osobę do recepcji i sprzątania pokoi (recepcjonistka-pokojówka).
Praca stała, na umowę o pracę, zmianowa wg grafiku (dzień/noc).

Wymagania:
- kultura osobista
- osoba w wieku 20-40 lat,
- obsługa komputera (word, outlook, internet),
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- zakończona edukacja,
- osoba mieszkająca w Gdyni,
- niepaląca.

Zakres obowiązków:
- obsługa gości,
- przyjmowanie rezerwacji,
- przyjmowanie płatności, obsługa terminalu,
- wystawianie faktur,
- utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych, łazienkach, korytarzach i innych pomieszczeniach obiektu oraz na terenie posesji.

Prosimy o przysłanie CV.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Bed & Breakfast ŻEGLARZ

Adres
Gdynia Witomino  ul.  Chwarznieńska 47A pokaż na mapie
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
2 700
Gdynia Chwarznieńska 47A
k...@nocuj... Wyświetl e-mail
697... Wyświetl numer