Szukaj

Ogłoszenie drobne

Sales manager - New business (PL / ENG)

Miejsce pracy
Gdynia Redłowo  ul.  al. Zwycięstwa pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Nauka / Edukacja / Szkolenia, Sprzedaż - telefoniczna
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
SPRAWDŹ czy PASUJESZ do ZESPOŁU

  • Jesteś osobą samodzielną nastawioną na realizację celów,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty znasz najnowsze trendy w polskim i światowym internecie (szczególnie w marketingu),
  • Rozumiesz biznes ale także technologię masz doświadczenie w marketingu i/lub sprzedaży internetowej,
  • Umiesz zarządzać zespołem, projektami, budżetem,
  • Rozumiesz procesy w firmie
  • Potrafisz doskonale porozumiewać się zarówno z programistami jak i zespołem sprzedaży,
  • Wiesz jaka jest różnica pomiędzy CPC, CPM i CPA.
Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z tematyki Social Media,
  • Angielski w mowie i piśmie,
  • Umiejętności miękkie w sprzedaży i negocjacjach,
  • Brak nałogów - palisz nie aplikuj!!
Umiejętności premiowane:

  • Znajomość systemu reklamowego Facebook,
  • Administracja fanpage (najlepiej komercyjnie),
  • Poprzedni pracodawcy oferujący narzędzie SaaS (np. email marketing, webinary, marketing automation, systemy CRM).
Obowiązki:

  • Prowadzenie szkoleń on-line w języku angielskim i polskim,
  • Tłumaczenia z Polskiego na Angielski,
  • Rozmowy telefoniczne z klientami w języku polskim i angielskim,
  • Praca jak w każdej firmie międzynarodowej zajmującej się social-media czyli non stop na wysokich obrotach.

Opis dodatkowy

W zamian oferujemy:

  • Możliwość pozyskania wyspecjalizowanej wiedzy o FB ADS od najlepszych specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależnie od umiejętności i doświadczenia) najnowsze technologie w zasięgu ręki
  • Możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowym projekcie pracę w młodym i energicznym zespole ekspertów
  • Bardzo dobre warunki: nowoczesne biuro w przeszklonej cześć parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni
  • Atmosferę startupową
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
al. Zwycięstwa 96/98
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »