Szukaj

Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Cieplewo
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Cieplewo
Nr ref.: CIEP/03/2017

Wymagania:

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- zdolności manualne
- dokładność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziana znajomość rysunku technicznego

Obowiązki:

- składanie konstrukcji na hali produkcyjnej
- montaż podzespołów instalacji

- podstawowe operacje ślusarskie
- obsługa maszyn produkcyjnych
- szlifowanie
- nitowanie
- pomoc przy spawaniu elementów

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
- umowę o pracę tymczasową
- stałe wynagrodzenie (14,5brutto/h, po trzech miesiącach 17/h –możliwość uzyskania dodatkowej premii)
- DLA NAJLEPSZYCH MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIO U KLIENTA!

Aplikacje prosimy wysyłać na adres m...@grupa... Wyświetl e-mail w tytule wpisując numer referencyjny CIEP/03/2017

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

Nr ref: CIEP/03/2017