Szukaj

Ogłoszenie drobne

Specjalista ds. Kadr i Płac (1/2 etatu)

Miejsce pracy
Gdańsk Oliwa  ul.  Bytowska 4 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka, Kadry / HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Część etatu
Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac.
Wymiar etatu: 1/2

Obowiązki:

  • rozliczanie wynagrodzeń za pracę i sporządzanie listy płac,
  • terminowe rozliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składek ZUS,
  • terminowe wykonywanie sprawozdań, analiz, deklaracji,
  • obsługę pracowniczych ubezpieczeń grupowych
  • rejestrację i wyrejestrowanie pracowników oraz zleceniobiorców z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
  • kontrolę merytoryczną umów zleceń oraz o dzieło, rozliczanie wynagrodzeń dla tych umów,
  • ewidencję i weryfikację poprawności otrzymanych druków ZLA,
  • sporządzanie na prośbę pracowników zaświadczeń o dochodach oraz dokumentów RMUA,
  • ewidencję i rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
  • przygotowanie do ZUS informacji o nowo zatrudnionych i zwolnionych pracownikach, zmianach danych pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy,
  • sporządzanie umów o pracę i aneksów, świadectw pracy oraz innej dokumentacji zgodnie z przepisami prawa pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
  • praktyczna znajomość programu kadrowo płacowego Comarch OPTIMA
  • umiejętność rozliczania wynagrodzeń, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS,
  • dobra znajomość programu Płatnik, pakietu Microsoft Office,
  • dobra praktyczna znajomość prawa pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • dyskrecja, sumienność, dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w młodym zespole i w niebanalnym miejscu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Opis dodatkowy

Odpowiedzi na ogłoszenie, zawierające CV oraz List motywacyjny, prosimy przysyłać na adres mailowy r...@dworo... Wyświetl e-mail . W tytule maila prosimy umieścić nazwę stanowiska.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Bytowska 4
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (2) »