Szukaj

Ogłoszenie drobne

Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy
Gdynia Orłowo  ul.  al. Zwycięstwa 253 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt, Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • Wykształcenie m.in. średnie, (również mile widziani studenci ostatniego roku studiów w kierunku: logistyka, transport),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doskonała organizacja pracy i operatywność w działaniu,
  • Umiejętność dokumentowania swojej pracy,
  • Samodzielność w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Wysoka motywacja, uczciwość, zorientowanie na rezultaty,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Sumienność i terminowość,
Obowiązki:
  • Zapewnienie dostaw materiałów i narzędzi przy efektywnym wykorzystaniu powierzchni materiałowej i racjonalnym gospodarowaniu środkami obrotowymi,
  • Kontrola i nadzór nad procesami logistycznymi,
  • Współpraca z przewoźnikami, kurierami,
  • Okresowe uzgadnianie obrotów magazynowych z księgowością,
  • Koordynacja zapotrzebowań na urządzenia abonenckie przesyłane z BOK, składanie zamówień do dostawców,
  • Weryfikacja dokumentów finansowych pod względem zgodności z ofertami, poprawności cen, kursów walut oraz ilości towaru,
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji urządzeń abonenckich.
Oferujemy:
  • Interesujący i szeroki zakres obowiązków w  rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym  zespole;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy